Kategooriad

Põlled

Kuva: Nimekiri / Tabel
Näita korraga:
Sorteeri:
Laste käsitööpõll must nimeline (S) 45x65cm taskutega
Musta värvi tugevamast polüestri/puuvillase segust kangast laste käsitööpõll. Sobib nii koju, kooli kui lasteaeda Põllele tikime lapse nime Kosmosetegelaste fondiga Põlle laius on 45cm ja kõr..
11.90 €
Laste käsitööpõll nimeline roheline (XS)  35x45cm taskutega
Roheline tugevamast polüestri/puuvillase segust kangast väikelaste käsitööpõll. Sobib nii koju, kooli kui lasteaeda Põllel on 3 taskut Põllele tikime lapse nime kosmosetegelaste fondiga (nagu..
11.90 €
Laste käsitööpõll punane nimeline (S) 45x65cm taskutega
Tugevamast polüestri/puuvillase segust kangast laste käsitööpõll. Sobib nii koju, kooli kui lasteaeda Põllele tikime lapse nime Kosmosetegelaste fondiga või Maasikafondiga. Põlle laius on 45c..
11.90 €
Laste käsitööpõll roosa nimeline (S) 52x62cm taskutega
Roosa tugevamast polüestri/puuvillase segust kangast laste käsitööpõll. Sobib nii koju, kooli kui lasteaeda Põllel on 3 taskut Põllele tikime lapse nime maasikafondi tähtedega (nagu näha pild..
11.90 €
Laste käsitööpõll sinine nimeline (S) 45x65cm
Sinine tugevamast polüestri/puuvillase segust kangast laste käsitööpõll. Sobib nii koju, kooli kui lasteaeda Põllele tikime lapse nime Kosmosetegelaste fondiga (nagu näha pildil). Põlle laius..
9.90 €
Laste käsitööpõll sinine nimeline (S) 45x65cm taskutega
Sinine tugevamast polüestri/puuvillase segust kangast laste käsitööpõll. Sobib nii koju, kooli kui lasteaeda Põllele tikime lapse nime Kosmosetegelaste fondiga või Maasikafondiga. Põlle laius..
11.90 €
Laste käsitööpõll valge nimeline (S) 45x65cm
Valget värvi tugevamast polüestri/puuvillase segust kangast laste käsitööpõll. Sobib nii koju, kooli kui lasteaeda Põllele tikime lapse nime maasikafondi tähtedega (nagu näha pildil). Põlle l..
9.90 €
Laste käsitööpõll valge nimeline (S) 45x65cm taskutega
Valget värvi tugevamast polüestri/puuvillase segust kangast laste käsitööpõll. Sobib nii koju, kooli kui lasteaeda Põllel on 3 taskut Põllele tikime lapse nime maasikafondi tähtedega (nagu nä..
11.90 €
Laste põll, käsitööpõll, PVC
Laste käsitööpõll Materjal- PVC kate puuvillasel kangal Niiske lapiga puhastatav 50cmx32cm ..
7.95 €
Laste põll, käsitööpõll, PVC
Laste käsitööpõll Materjal- PVC kate puuvillasel kangal Niiske lapiga puhastatav 50cmx32cm ..
7.95 €