Postitamise- ja makseinfo

Kauba postitamise hinnad:

     Eesti Posti pakk  Saatmine Postipakiga elukohajärgsesse postkontorisse. Hind ei olene toodete arvust ostukorvis, vaid on kindel summa.

 Omniva Pakiautomaadi pakk - saatmine vastavalt Omniva hetkel kehtivale hinnakirjale ja läheb tellija poolt määratud automaati.

DPD Pickup- saatmine vastavalt kehtivale hinnakirjale  ja läheb tellija poolt määratud automaati. 

 

Postitus Soome -elukohajärgsele aadressile 5.50€

Postitus Soome Pakiautomaatidesse 10€ (Kirjuta pakiautomaadi nimi kommentaaride lahtrisse)!

 

Tellimisinfo:

Kaupa saab tellida nii külalisena kui ka sisseloginud kliendina.

Külalisena kaupadega kassasse minnes saab postiaadressi juba jooksvalt seal kirja panna.

Maksmine

Kauba eest saab meie poes tasuda:

1. Turvaline pangalink läbi Maksekeskuse portaali. Eesti pangalingid (Swedbank, SEB, LHV Pank, Nordea, Danskebank, Krediidipank). Makse teostamine toimub väljaspool e-poe keskkonda vastava panga või teenusepakkuja turvalises maksekeskkonnas. E-poel puudub ligipääs kliendi panga- ja krediitkaardi andmetele. Maksekesuse keskkonnas saab kauba eest tasuda ülekandega ja krediitkaardiga.

 

 2. Pangaülekandega arve alusel. Arve tuleb peale telimuse vormistamist koheselt Teie e-mailile.  Arve maksmise tähtaeg on 7 (seitse) päeva. Juhul kui soovite pikemat maksetähtaega või muud paki eest tasumise viisi, siis palun meilige meile. Arve tasumisel märkige kindlasti maksekorralduse selgituse lahtrisse arve number. Kaup väljastatakse esimesel võimalusel peale raha laekumist arvel näidatud arveldusarvele.

 

3. PayPal'iga

 

Kättetoimetamise viis

Postipakk saadetakse Teile elukohajärgsesse Eesti Post AS postiasutusse või juhul kui olete tellinud Itella SmartPOST või Omniva pakiautomaadi kaudu, siis Teie poolt valitud automaati.

Personaalselt Teile valmistatud toodete puhul ootame me 100% ettemaksu. Teiste toodete puhul 50% ettemaksu soovi korral palume see kindlasti kusagil ära märkida- näiteks ülekandel selgituse reale kirjutada 50% arvest või kassas väljalogimisel näha olevas kommentaaride/märkuste lahtris, et tasute ettemaksuna 50% arvest. 

50% makset saab teostada ainult siis kui valite tasumisviisiks: Pangaülekandega.

Tellimuse tühistamine

Tellimuse tühistamise- või maksetähtaja pikendamise soovi korral saatke meile vastavasisuline e-mail ja me võtame Teiega ühendust.